Events winter 2019-2020

Bijna wekelijks vinden er grote events en beurzen plaats in Den Bosch. Dit gebeurt o.a. op de locaties van de Brabanthallen en 1931 Congrescentrum. 

Ook in de komende maanden staan er weer volop interessante events en congressen op de planning in deze locaties. Hieronder alvast een kleine selectie. Kijk voor meer informatie op de website van de Brabanthallen

1931 Congrescentrum ’s-Hertogenbosch

31-10-2019 MKB Congres https://mkbondernemerscongres.nl/
7-11-2019 Nationaal Sustainability Congres https://www.sustainability-congres.nl/
14-11-2019 Digital Architecture Design Day https://www.ckc-seminars.nl/congres/congres/lac-congres/
17-11-2019 Nationale MS Dag https://www.nationaalmsfonds.nl/nationale-ms-dag/
19-11-2019 Geobuzz https://geobuzz.nl/
25-11-2019 Werkgeverscongres https://www.uwv.nl/overuwv/evenementen/2019/werkgeverscongres-2019-denbosch/index.aspx
27-11-2019 Dutch Data Forum https://heliviewct.nl/congressen/dutch-data-forum/
2-12-2019 Landelijke werkdag  
3-12-2019 Machinebouw Event https://fhi.nl/machinebouwevent/
8-1-2020 Aardbeiendag https://www.aardbeidag.nl/
9-1-2020 International Soft Fruit Conference https://www.softfruitconference.com/
30-1 + 31-1-2020 NOV Jaarcongres https://www.orthopeden.org/congressen
26-3-2020 Waterinfodag 2020 https://waterinfodag.nl/
7-4-2020 Next learning 2020 https://www.nextlearning.nl/
16-4-2020 Dag van de Projectontwikkeling  

Brabanthallen

31-10-2019 MKB Congres https://mkbondernemerscongres.nl/
13-11-2019 LED + Elektro https://www.led-elektro.nl/
22-11-2019 Margriet Winter Fair https://www.margrietwinterfair.nl/
7-12-2019 Lezing Jane Goodall https://www.janegoodall.nl/our-future-inspiration-from-a-pioneer/
8-12-2019 Snuffelmarkt https://www.dewitevenementen.nl/reserveren/832
11-12-2019 AgriFoodTech https://agrifoodtech.nl/
14-12-2019 Mega Trucks Festival https://www.megatrucksfestival.nl/
12-12-2019 t/m 5-1-2020 World of Dinos https://worldofdinos.nl/
24-1 t/m 26-1-2020 Boekenbeurs https://www.vincentiusdenbosch.nl/agenda/
25-1 + 26-1-2020 Western Experience https://www.westernexperience.com/winter/home.html
   

Autotron Rosmalen

28-9-2019 Volvo Klassieker beurs https://www.volvobeurs.nl/
12-10-2019 Rock Around the Jukebox Experience https://www.jukeboxfanaat.nl/Rock_around_the_Jukebox_Events.html
2-11 + 3-11-2019 Vivarium beurs https://www.vivariumbeurs.nl/
9-11 + 10-11-2019 Oldtimerbeurs https://oldtimerproducties.nl/
14-3 + 15-3-2020 British Cars & Lifestyle https://oldtimerbeurs.net/british-cars-and-lifestyle/
21-3-2020 Landelijke Radio Vlooienmarkt radiovlooienmarkt.nl/
4-4 + 5-4-2020 Motorama | Hot Rod en airbrush show