Kom buurten tijdens PROVADA 2021

Ook dit jaar is onze gemeente te vinden op de PROVADA Vastgoedbeurs, die van 26 t/m 28 oktober 2021 plaatsvindt in de Rai Amsterdam. Samen met de provincie Noord-Brabant en gemeenten Breda, Eindhoven, Helmond en Tilburg staan we onder de vlag van BrabantStad gezamenlijk op de beursvloer.

Elke dag bieden we een interessant inhoudelijk programma, dat er op hoofdlijnen als volgt uit ziet:

Dinsdag 26 oktober

 • Ontwikkelingen bedrijventerrein Heesch-West (Den Bosch)
  Toelichting over stand van zaken ontwikkeling bedrijventerrein Heesch-West door projectleider Paul van Dijk.
 • Routeboekje CPO trajecten (Breda)
 • Brainport Smart District (Helmond)
 • Toekomst van binnenwijkse bedrijven terreinen (Tilburg)

Woensdag 27 oktober – de officieuze Brabant dag
Tijdens deze dag staan we stil bij de verschillende verstedelijkingsopgaven waar we in Brabant mee te maken hebben. Een aantal bestuurders uit de verschillende gemeenten gaat met elkaar in gesprek over hun uitdagingen en mogelijke oplossingen. De dag wordt afgesloten met een Brabantse borrel!
Daarnaast zijn er bijeenkomsten over:

 • Innovatiekwartier Den Bosch (Den Bosch)
  Toelichting over de ontwikkeling van het Innovatiekwartier Den Bosch door projectleider Walter Stam. Daarbij wordt de link gelegd met de Bossche Spoorzone als geheel in relatie tot verstedelijking, concentratie en economische ontwikkeling.
 • Omgevingsvisie (Breda)
 • Landschapsparken (Tilburg)

Donderdag 28 oktober

 • Sessie station-Oost (Den Bosch)
  Toelichting op ambities van de gemeente voor het gebied rondom Station-Oost door projectleider Mojgan Mohajer Irvani. De focus komt te liggen op het succesvolle traject van online participatie en communicatie in het afgelopen jaar, de lessen die we hieruit geleerd hebben en hoe verder te gaan richting de toekomst.
 •  Innovatiedistrict Tilburg (Tilburg)

Naast interessante sessies vanuit onze gemeente en de andere Brabantse steden, biedt de beurs veel andere inspirerende bijeenkomsten en de mogelijkheid om te netwerken. 

Dus mocht u op de PROVADA te vinden zijn dit jaar, kom dan effe buurten bij de BrabantStad stand (hal 11, stand 09)